Loučení bylo dojemné.

Velmi ráda bych touto cestou za sebe, Magdu a všechny děti z 1.B poděkovala paní učitelce Jitce Kvasničkové.

Jitka byla tak laskava, že mne zastoupila v době mé neočekávané nemoci. Do plně rozjetého vlaku nastoupila na začátku listopadu a společně s Magdou pokračovaly tam, kde jsem já byla v říjnu nucena skončit. Jitka s dětmi absolvovala všechny plánované akce, a jen jí patří dík za to, že děti nic nezameškaly. Troufám si říci, že spolupráci s Jitkou ocenily nejen děti a Magda, ale i velká většina rodičů.

V naší třídě Jitka skončila v pátek 12. prosince 2008. S dětmi jsme se domluvily, že paní učitelce koupíme nějakou maličkost, aby měla na všechny Rákosníčky nějakou památku. Při předávání dárečků sice ukápla nějaká ta slza, ale těší nás vědomí, že Jitka neodchází nikam daleko a určitě se na nás bude chodit často dívat. Od pondělí jsme jí totiž „půjčili" do 3.B. Tak hodně štěstí a pevné nervy!

Děkujeme Jana, Magda a Rákosníčci z 1.B

Rozloučení s Jitkou