Loučení s Mikešem

Loučení s Mikešem

Loučení, loučení, jak je to těžká věc... zpívá se v jedné písničce. Loučení je ale nejen smutné, ale i veselé, protože po loučení je vždy nějaký nový začátek. Někdy ho hned nevidíme, ale my, co jsme se loučili s Mikešem, ho vidíme.

Je to další školní rok. Tento rok nás provázel Mikeš, sbírali jsme tlapky, byl s námi téměř všude. Dokonce jsme se i zúčastnili úspěšně výtvarné soutěže a z našich obrázků by jistě měl radost i sám pan Lada. Dnes jsme se s Mikešem rozloučili. A kam půjde? Téměř jednohlasně o tom rozhodli malí Mikešové - dáme ho Magdě, která také s námi končí a Mikeš jí bude náš společný čas určitě připomínat.

Na posledním kruhu jsme se všichni chytli za ruce, zavřeli oči a chvilku jsme si nechali hlavou plynout to hezké, co nás spojovalo. Bylo to krásné ticho. A já vím, že to společné, nebylo jen to učení. Darovali jsme si navzájem balónky, kterými jsme druhou třídu začínali, sundali jsme rybičky s přáními a zjistili jsme, že spousta přání se splnila. Na cd jsme si odnesli fotky z těchto stránek za celý rok a také list na památku a tajný zvací dopis do třetí třídy.

Děkuji dětem i rodičům za vzájemné obohacování a dobíjení energie.

Přeji všem Mikešům a všem ostatním malým i velkým krásné prázdniny, dávejte na sebe pozor a v září na viděnou. S kým? To už vědí jen Mikešové (bývalí).

Jana

Loučení s Mikešem

Loučení, loučení, jak je to těžká věc...
Závěrečný kruh

Závěrečný kruh

 
Balónkování

Balónkování

 
Kdo to přišel ?

Kdo to přišel ?

 
Tajemný dárek

Tajemný dárek

 
 
Vytvořeno 27.6.2008 14:19:47 | přečteno 1609x | Jana Pelechová