Miminkovská návštěva č. 2 ve 2.B

Miminkovská návštěva č.2

Není to ani rok, co jsme psali, že se těšíme na další třídní miminka. A tak vám s dovolením přinášíme další zážitek z další miminkovské návštěvy u nás.

Mamince malé Zuzanky, sestřičky Martínka, jsme poslali ještě před Vánocemi gratulace. Ale nebyly to gratulace ledajaké. Právě jsme se totiž učili jak napsat správně pohled nebo dopis a také jsme se domluvili, že vše od napsání až po hození do schránky zvládneme sami. Některým se to úplně nepodařilo, některým báječně. A tak jsme poznali radost nejen svou, že se nám to podařilo, ale také radost adresátů.

Matínkova maminka slíbila, že brzy přijde na návštěvu. A tak se taky stalo. Miminko s maminkou s námi sedělo v kruhu, kde jsme mu předávali přání a pak jsme mu také zazpívali. Zuzance se u nás asi líbilo, protože celou dobu jen pozorovala okolí a byla moc hodná. Nakonec ale potřebovala přebalit. Maminka tuto práci bez rozmyšlení statečně nechala na našich budoucích maminkách. A že jim to šlo moc dobře, se můžete přesvědčit i na následujících fotografiích.

Takže závěr stejný - děkujeme za návštěvu a těšíme se na další třídní miminka. A už víme, že to nebude dlouho trvat...

Jana

Miminkovská návštěva č.2 ve 2. B

Tentokrát nás navštívila Zuzanka s maminkou.
Osobní pozdrav

Osobní pozdrav

 
Zuzanka mezi druháky

Zuzanka mezi druháky

 
Radši nehladit

Radši nehladit

 
Výměna plenky

Výměna plenky

 
Pro nás to je hračka

Pro nás to je hračka

 
Hotovo

Hotovo

 
Zase v suchu

Zase v suchu

 
 
Vytvořeno 26.2.2008 15:27:19 | přečteno 1595x | Jana Pelechová