Bruslení ve 2.B

Pěkně v řadě

V listopadu a prosinci jsme si každé úterý užívali s ostatními druháky led na stadionu v Černošicích.

Někteří z nás stáli na bruslích poprvé. První hodinu, pravda, s klouzavou plochou trochu bojovali, ale každou další byly znát velké pokroky. Dokázali jsme se honit, jezdit za ruce, trénovali jsme skluz a vyzkoušeli jsme si i slalom mezi kuželi. Navzájem jsme se podporovali a ti zkušenější pomáhali nováčkům. Poslední hodinu byste už téměř nepoznali, kdo z nás byl na bruslích začátečník.

Velký dík patří našim milým rodičům, kteří nás na bruslení doprovázeli a pomáhali nám s obouváním a oblékáním. Věnovali se nám i přímo na ledě. Uvítali jsme také odvoz objemných tašek autem maminek Lukyho a Viktorky s Jiříkem. Vlakem či autobusem jsme si pak mohli cestovat jen tak na lehko. To bylo moc příjemné! O to více, když jsme díky pravidelné sněhové nadílce několikrát čekali na vlak dost dlouhou dobu.

Bruslení jsme si moc oblíbili a už se těšíme na další společné sportovní akce. Mnozí z nás teď na stadion v Černošicích jezdí trénovat o víkendech s rodiči.

A jestli si nevymýšlíme, se můžete přesvědčit na přiložených fotografiích.

Sportovci z 2.B

bruslení 2010

Kamarádi

Nikiho nepřehlédnete