6. A na návštěvě v Radiu IMPULS

Usměvavý Richard Krajčo

Díky p. Ladislavu Vonzovi se mohla 6. A zúčastnit živého vysílání v Radiu IMPULS

EXKURZE DO RADIA IMPULS

Všechno začalo pozváním pana šéfredaktora zpravodajství Ladislava Vonze, tatínka jedné žákyně naší školy, do rádia Impuls. A tak jsme v pátek 21.11.celá třída i s naší pani učitelkou vyrazili do nejoblíbenějšího českého rádia. Rádio vysílá z Ortenova náměstí 15 v Praze 7. Tady nás také přivítal šéfredaktor Ladislav Vonz, který nám vysvětlil to základní o pravidlech vysílání rádia. Pak nás zavedl přímo za skvělým moderátorem Vlastou Korcem, který vysílá každý všední den dopoledne. A tam se to stalo! Stali jsme se součástí jednoho bloku. Tři z nás dostali mikrofon, aby naživo do éteru představili naši školu a třídu.

To nejlepší nakonec. Každý pátek navštěvuje ranní blok impulsového vysílání známá celebrita. A tento pátek to byl Richard Krajčo, hudebník, zpěvák a herec. Vystupuje se skupinou Kryštof a byl opravdu bezva.Všem se nám podepsal a pořád se usmíval.

Návštěva v rádiu Impuls byla super.

za 6.A Klára Páchová

Rádio Impuls

Usměvavý Richard Krajčo

Usměvavý Richard Krajčo

 
a podpis Richarda

a podpis Richarda

 
Richard ve studiu...

Richard ve studiu...

 
Nejposlouchanější radio...

Nejposlouchanější radio...

 
Richard Krajčo živě

Richard Krajčo živě

 
Richard Krajčo před vysíláním

Richard Krajčo před vysíláním

 
Autogramiáda

Autogramiáda

 
Autogramiáda

Autogramiáda

 
Chvilku čekáme...

Chvilku čekáme...

 
...a už ve studiu

...a už ve studiu

 
Vysílá Vlasta Korec...

Vysílá Vlasta Korec...

 
Pozorně posloucháme..

Pozorně posloucháme..

 
Naživo to není jednoduché...

Naživo to není jednoduché...

 
Kuba v éteru!!

Kuba v éteru!!

 
Vlasta vysvětluje...

Vlasta vysvětluje...

 
 
Vytvořeno 1.12.2008 9:38:42 | přečteno 2079x | Ilona Valešová