Projektový týden s názvem Život máme jenom jeden

PROJEKTOVÝ DEN 3.C A 3.D

V říjnu proběhl na naší škole projektový týden s názvem Život máme jenom jeden. Třídy 3.C a 3.D se rozdělily do dvou skupin a po dvouhodinových blocích se obě skupiny prohodily.

V pátek dne 16. října byl u nás ve škole projektový den na téma Život máme jenom jeden. Můj den začal tak, že jsem přišel do školy a půlka naší třídy šla do 3.D k paní učitelce Šimkové. Hráli jsme hry, kreslili a vybarvovali. Nejdříve jsme hráli hru Dej to dál a potom jsme pracovali ve skupinkách. Obkreslili jsme na papír spolužáka a do žaludku jsme mu nakreslili jídlo, které má rád. Po druhé hodině jsme odešli k naší paní učitelce Lukášové. Zazpívali jsme si písničku, dívali jsme se na film Bezpečně na kole a vyráběli jsme hezký plakát. Zjistil jsem, co vše mi může zachránit život. Vtipné byly reklamy, které nás všechny donutily zamyslet se nad tím, že život máme opravdu jenom jeden a že si ho musíme chránit.

V pátek jsem se naučil mnoho zajímavých věcí a prožil jsem moc hezký den.

Petr Tlášek, 3.C

Vytvořeno 1.11.2015 15:07:20 - aktualizováno 1.11.2015 15:15:29 | přečteno 457x | mlukasova