Kouzelná noc

Jak jsme spali ve škole.

Vyprávění učedníků z 2.A o jedné společné noci...

Kouzelná noc
Dostali jsme pozvánku od Čaryfuka. Uběhly dny a šli jsme do školy. Čekali jsme v šatně. Konečně se dveře otevřely. Pak jsme vešli, třída byla vyzdobená svíčkami a Andrea si s námi zahrála tichou poštu. Pak jsme kouzlili. Nejvíce se nám líbilo víření. Pak jsme večeřeli. Vyčistili jsme si zuby a šli jsme do spacáků. Pak po třech na konec chodby, kde byla Andrea a ukázala nám hřbitov. Martina nám přečetla knížku a pak nám pustila pohádku na CÉDÉČKU a pak jsme usnuli. Ráno jsme se probudili.
Autoři: učedníci Matěj a Dan

Kouzelnická noc - vyprávění o tom jak to bylo...
Nejdříve jsme dostaly dopis od Čaryfuka. Ten nás pozval na kouzelnou noc. Moc jsme se těšili. Co jsme si připravili? Připravili jsme si spacáky, karimatku, polštář, hygienu, ručník. Pak jsme šli do třídy, tam jsme hráli tichou poštu. Pak jsme kouzlili, třeba jsme dali lžíci do vody. Pak byla večeře. Potom jsme se připravovali na spaní. Pak jsme spali. A ráno jsme měli snídani.
Autoři: učednice Bára aOlí

Kouzelnická noc
Dostali jsme pozvánku od Čaryfuka. Na kouzelnou noc. Bylo tam napsáno, kdy tam máme být, od kolika tam máme být, co máme mít s sebou na spaní. Moc jsme se na kouzelnou noc těšili. Ve čtvrtek jsme se sešli v 6 hodin večer. Sešli jsme se v kroužku a hráli tichou poštu. Hned na poprvé se nám povedla. Pak jsme dělali kouzla. Například barvy na talíři: na talíř dáme vodu, vezmeme kostkový cukr, na ten červenou barvu, dáme na talíř a barva se rozpila. Pak jsme šli spát. Před spaním jsme dělali kouzlo na ráno a ještě nám Martinka přečetla pohádku. Ráno jsme se podívali na kouzlo, bylo krásné. Tím skončila kouzelná noc.
Autoři: učednice Zuzka a Iris

Kouzelná noc
Dostali jsme pozvánku od Čaryfuka na kouzelnou noc. 1.listopadu jsme šli do školy spát. Ještě před spaním jsme měli krátká kouzelnická centra. Pak jsme měli večeři. Pak jsme se po trojicích dívali z okna na hřbitov. A pak jsme poslouchali pohádku. Pak jsme šli spát do pátečního rána.
Autoři: učedníci Kuba a Sam (Křepelka)

Kouzelná noc
Nejdříve jsme dostali pozvánku na noc plnou čar a kouzel. Připravili jsme si věci na kouzelnou noc a jeli ke škole. Pak jsme šli do kouzelnické třídy. Tak jsme začali dělat kouzla. Třeba jsme obarvili cukr inkoustem. Potom jsme dělali kouzlo se sirkami: nalomili jsme 4 sirky, složili jsme je do kříže a kápli na ně vodu. A ono se to rozevřelo a byla z toho hvězdička. Dělali jsme i další kouzla. A pak nám Martina přečetla pohádku a šli jsme spát.
Autoři: učednice Gábi a Klárka

Kouzelná noc

Jak jsme spali ve škole.

Jak jsme spali ve škole.

 
Večerní setkání v kouzelnické třídě

Večerní setkání v kouzelnické třídě

 
1. kouzlo - víření

1. kouzlo - víření

 
2.kouzlo - se sirkami

2.kouzlo - se sirkami

 
3. kouzlo - barvy na talíři

3. kouzlo - barvy na talíři

 
Kouzlení

Kouzlení

 
Večerní bufet

Večerní bufet

 
Příprava na spaní

Příprava na spaní

 
Pohádka nebo strašidelný příběh?

Pohádka nebo strašidelný příběh?

 
Dobrou noc!

Dobrou noc!

 
Vejde se ten spacák do batohu?

Vejde se ten spacák do batohu?

 
 
Vytvořeno 2.11.2007 15:18:19 | přečteno 2163x | Martina Prokopová