Námořníci ze 3.A se představují

Námořníci

V pondělí 1. září jsme společně vyrazili na cestu za dobrodružstvím. Naše cesta bude trvat celých deset měsíců...

Prázdniny utekly jako voda a my jsme se opět setkali ve škole, tentokrát v nové třídě. Už v červnu jsme si slíbili, že vyrazíme na dobrodružnou plavbu poznání. Společnými silami jsme si nakreslili krásnou loď a přemýšleli, jaké to asi v té třetí třídě bude. Někteří jsme měli trochu obavy - z nového prostředí (přestěhovali jsme se totiž na jinou budovu), z nového předmětu angličtiny i z té spousty učiva, která nás čeká (například vyjmenovaná slova, násobilka).
První den ve škole jsme se nejprve trochu rozkoukali a pak už jsme si vyprávěli své zážitky z prázdnin. Trvalo to pěkně dlouho. Zážitků bylo hodně a jeden zajímavější než ten druhý. Naše obavy byly najednou ty tam.

Protože každý správný námořník umí plavat, hned druhý den jsme vyrazili na plavecký výcvik. A to nás nesmírně bavilo! Ještě nás čeká devět lekcí.
A kromě toho jistě spousta dobrodružství a zajímavostí. Tak nám držte palce, ať na té naší cestě nenarazíme na mělčinu nebo na žraloky!
Námořníci a Martina

Námořníci ze 3.A

Tak to jsme my

Naše loď

My už chceme do vody!

Neboj, žraloci tam nejsou!

Super!

Odpočinek