Adaptační kurz v Žihli

6.A

V září jsme jeli na seznamovací kurz do Žihle u Plzně, abychom se lépe poznali a společně vykročili do nového školního roku. Celý týden jsme strávili na kraji lesa, kde rostly houby na každém kroku. Trochu jsme se učili, trochu více hráli a soutěžili. Přijela nás také navštívit Jarmila Honsová a hráli jsme s ní různé hry. Týden jsme si úžasně užili.

Adaptační kurz

 

Zájezd do Žihle

 

Na začátku školního roku jsme jeli se třídou do Žihle. Byli jsme obklopeni lesy a čerstvým vzduchem. Každý den jsme se učili, ale také jsme hráli různé hry. Jednou se s námi  učitelé ztratili v lese, a jelikož se už stmívalo, někteří z nás začali mít strach. Naštěstí jsme našli cestu zpět (učitelé to dodnes popírají). Chodili jsme také na houby a cestou jsme stavěli domečky pro skřítky a jinou havěť. Pro většinu byla nejzábavnější diskotéka. Také jsme šli na výlet do hradu  (jeho název si už nepamatujeme). Procházeli jsme nádhernou krajinou a cestou jsme se stavili na rozkvetlé louce. Abychom se dostali ke hradu, šli jsme většinu cesty do kopce, ale stálo to za to. Ze zájezdu jsme si odvezli spoustu zážitků na které nikdy nezapomeneme!

 

 

Michaela Čundrlová - Tereza Sedláková

 

Můj největší zážitek byl, jak jsme jeli na adaptační kurz. Když jsme tam přijeli, byli jsme ubytováni v pěkném penzionu. Jídlo tam neměli moc dobré, ale lepší než ve školní jídelně. Ráno jsme se nasnídali a šli jsme se učit. Učili jsme se do oběda  a pak jsme měli připravený program. Chodili jsme na výlety do lesa, kde jsme našli strašně moc hub. Líbilo se mi, že  jsme si povídalo o různých přátelstvích a hráli jsme  hry. Tam se nám rozbily dveře, ale pak jsme  to vyřešili.

 

Adam Rakovič

 

Největší zážitek z 6.třídy byl ten, jak jsme jeli i s druhou šestkou na Adaptační kurz do Žihle u Plzně. Byl to skvělý týden. Chodili jsme do lesa na houby, hráli hry, ale také jsme se učili. Ale nejlepší na tom bylo, jak jsme měli diskotéku. Jednou jsem Elišku kopla do pusy, to dopadlo tak, že měla rozseklou pusu, ale to bylo omylem. J Hodně dětí muselo odjet dřív, protože měli teplotu apod. V té době bylo teplo, a tak jsme chodili do lesa hledat houby a hrát hry. Měli jsme utvořené skupiny a já  jsem byla u Brumíků. Také jsme hráli vybiky, jednou jsme hráli proti Béčku. Kdo vyhraje, nebude mít ráno rozcvičku. No a jak to asi dopadlo? My jsme prohráli. Takže my jsme měli rozcvičku a Béčko v klidu ještě spalo. J (Ale alespoň, že nám ji posunuli  o 15 min a ještě jsme ji měli kratší)J

 

Adéla Šišková

Vytvořeno 22.6.2011 19:22:52 | přečteno 2024x | Petra Bilkova