Naše postřehy z natáčení aneb Jak to vidí hvězdy

Ještě pár pokynů...

V úterý 17. února jsme se s Markétou a dalšími lidmi z naší školy zúčastnili natáčení televizního pořadu Tykadlo s názvem Kultura a my.

Celé natáčení se nám moc líbilo. Moderátor Zdeněk Eška byl sympatický a stejně tak i host dílu - Marta Issová. Povídaly jsme si s nimi a dokonce jsme mohly i Martě tykat! Ani jeden se nechovali jako namyšlená hvězda, ale úplně normálně. Celé natáčení bylo strašně super! Byla tam legrace a úplně zapomenete na to, že jste před kamerou. Teda jak kdo. Jedinou nevýhodou bylo, že když promluvíte, navalí se na vás kamery a mikrofon. Ze začátku jsme byly hodně nervózní, ale pak jsme zjistily, že jsme se nemusely ničeho bát. Často z trémy jsme se i zasekávaly. Usadili si nás před kamery a my, aby nás nebylo vidět, jsme si sedly na stoly, ale to jsme ještě nevěděly, že si Zdeněk Eška sedne mezi nás. Celé natáčení trvalo asi hodinu a půl a bylo po všem. Nakonec se nám nechtělo odcházet a ne kvůli učení, ale kvůli tomu, že se nám to tam líbilo. Asi už zkrátka před ty kamery patříme. Teď abychom rozdávaly podpisy. My jakožto holky, jsme měly oproti klukům ještě jiné starosti. Staraly jsme se o to, aby nám to v televizi slušelo a vypadaly jsme pěkně. A jestli nám to slušelo? To se dozvíme až 24. března.

Začínající hvězdy Lucka a Lída

(sedíme vedle moderátora)