Naše třída 6.A

před dveřmi

Aneb konečně něco o nás…

Ač už jsme na druhém stupni téměř celých šest měsíců, ještě jsme o sobě (tedy na webových stránkách školy :-) nedali moc vědět. Tady je pro začátek malé napravení.

Do 6.A nás dohromady chodí 24. Z počátku jsme byli spíše směsicí žáků přicházejících ze třech pátých tříd, kteří se trošku znají. Dnes snad můžeme s klidnou myslí říci, že už jsme jedna jediná třída, kterou tvoří: dva Martinové, jedna Kája a jedna Monika, Nicole, Lucka, Aneta a také jeden Jan (kterého je často za dva :-), Ondrové, ti jsou opravdu dva, Tadeáš, Čenda, Patrik, Tereza, Nela, Bára, Katky máme také dvě, Lukáš, Verča a Verča, Markéta, Petr, Jirka a nejchlupatější z nás - Čiky.

Přestup na druhý stupeň a osídlení původně dosti neútulné třídy jsme zvládli v pohodě a zdá se, že se nám tady zatím všem líbí (některým dokonce více než na prvním stupni) V současnosti máme za sebou první společný víkend, setkávání v trojúhelníku i pololetní vysvědčení.

Během našeho budoucího průběžného informování vás o nás se jistě seznámíte blíže nejen s námi, ale i s všedním životem v naší třídě..

My a naše třída:

Jak jsme se v září nechtěli fotit v naší třídě

Kája a Čiky

Lucka, Aneta, Nicole