Páteční proměna v bruslaře

Bruslení

Páteční dopoledne trávíme společně s 2.B na bruslení. Někteří si minulý pátek na brusle stoupli poprvé, ale je vidět, že chuť k bruslení jim přináší pokroky. Někteří si "profesionálně" nazuli brusle a vyjeli na led a snažili se být vzorem pro ty, kterým se nohy v bruslích třásly.

Po druhé hodině bruslení je na každém vidět pokrok a radost z bruslení. Máme před sebou ještě tři hodiny, které si určitě náležitě užijeme.

Jaké bylo moje první bruslení - práce dětí

Přišli jsme do školy. Četli jsme ve třídě. V půl deváté jsme vyrazili na vlak. Jeli jsme do Černošic. Vystoupili jsme a šli jsme na stadion. Dorazili jsme a někdo si šel půjčit helmu nebo brusle a někdo se šel převlékat. Potom jsme čekali  a šli jsme na led. Někteří šli volně jezdit a to byli ti, kteří moc neuměli. A do druhé skupiny šli ti, kterým to šlo, mezi těmi jsem byla já. Jezdili jsme hodinu. Pak jsme se převlékli a jeli jsme zase zpátky.  (Verča)

Četli jsme, připravili jsme se, šli jsme se oblékat, pak jsme vyrazili na vlak o půl deváté. Jeli jsme do Černošic na bruslení. Šla jsem si vypůjčit brusle. Obula jsem si je a pak jsme konečně šli na led. Bruslila jsem, šlo mi to dobře. Asi jednou jsem spadla. Pak jsme šli z ledu pryč. Oblékli jsme se do suchého. Zase jsme vyrazili na vlak. Pak jsme šli na oběd.  (Sára)

Byl jsem po čtvrté na ledu. Jeli jsme do Černošic vlakem. Spadl jsem jenom dvakrát. Jinak mi to šlo. Napřed jsem se musel rozbruslit. Zvládl jsem si sám obléct a sundat brusle. Odjížděli jsme zpátky vlakem.  (Ondra)