4.B v Národním muzeu

Autorka obrázku V krmítku

Dne 18.10. jsme se zúčastnili slavnostního vyhlašování vítězů projektu "Kavka ve městě" organizovaného společností Ornita.

V minulém školním roce se žáci prvního stupně naší školy zúčastnili přednášky společnosti Ornita s názvem "Kavka ve městě". Následně se žáci mohli zapojit do mapovaní kavek v našem městě nebo se přihlásit do některé z pořádaných soutěží.

Vyhlášení vítězů a předání cen proběhlo 18.10. 2010 na hlavním schodišti Národního muzea. Soutěžilo se celkem v pěti kategoriích - výtvarné, fotografické, literární, mediální (počítačové prezentace) a v kolektivní tvorbě prostorového stromu s kavkami - "Kavkovníku". Z deseti poslaných prací žáků 4.B do výtvarné soutěže se na oceňovaných místech bohužel neumístil žádný z nominovaných. I tak jsme si ale tento slavnostní akt užili a jsme rádi, že jsme se soutěže zúčastnili. Naše obrázky jsou nyní součástí tematické výstavy v prostorách prvního patra muzea, kterou je možné shlédnout až do ledna příštího roku.

Přehled všech prací výtvarné soutěže je možné shlédnout na následujícím odkazu: http://www.ornita.cz/cz/nase-projekty/kavka-ve-meste/soutez/prehled-souteznich-praci-ve-vytvarne-kategorii.aspx .

Alena Bednářová, koordinátor environmentální výchovy

Předávání cen

Nominovaní

Nominovaní

 
Zahájení

Zahájení

 
Autorka obrázku Na stráži

Autorka obrázku Na stráži

 
Autorka obrázku V krmítku

Autorka obrázku V krmítku

 
Autor obrázku Kavka u vody

Autor obrázku Kavka u vody

 
Autorka obrázku Kavka v kleci

Autorka obrázku Kavka v kleci

 
Autorka obrázku Kavka v parku

Autorka obrázku Kavka v parku

 
Soutěžní práce Kavka na stromě

Soutěžní práce Kavka na stromě

 
Autorka obrázku Krmení mláďat

Autorka obrázku Krmení mláďat

 
Soutěžní práce Kavka v letu

Soutěžní práce Kavka v letu

 
Soutěžní práce Na obědě

Soutěžní práce Na obědě

 
 
Vytvořeno 24.10.2010 20:37:39 | přečteno 1179x | Alena Bednářová