Nabídka kroužků na 2. pololetí šk. r. 2008/09

Můj zvonek je také hotový

V následující nabídce vám předkládáme nabídku zájmových kroužků na 2. pololetí šk. r. 2008/09

Vážení rodiče a žáci,

v následující tabulce vám předkládáme nabídku kroužků našeho Komunitního centra

na 2. pololetí šk. r. 2008/09.

V těchto kroužcích najdete ještě volná místa, kroužky, které jsou plně obsazeny z 1. pololetí, zde neuvádíme.

Prosím ty, kteří plynule pokračují v kroužku z 1. pololetí, aby svoji účast pouze potvrdili na tel. 720 554 117 a složenku dostanou u lektora kroužku.

Noví zájemci si vyzvednou přihlášku a složenku s variabilním symbolem ve školním klubu u Ilony Valešové + informace o kroužcích také na tel. 720 554 117.

Děkuji

Komunitní centrum:Nabídka kroužků na 2. pol.šk.r.2008/09
Obor Číslo Kroužek Den/Místo Lektor Info Cena
(1/2 roku)
Výtvarná výchova, keramika 1 Keramika Po 14.00-15.30. Dílna M.Černohorská Začátečníci 1. 000,-
2 Keramika Út 15.30-17.00 Dílna M. Černohorská Pokročilí 1. 000,-
3 Šikula 1. - 5. třída Po 14.15-15.45 Družina I. Kubicová Seznámení s výtvarnými a pracovními technikami 850,-
4 Šikula 1. - 5. třída Út 14.15-15.45 Družina I. Kubicová Seznámení s výtvarnými a pracovními technikami 850,-
6 Šikula 1. - 5. třída Čt 14.15-15.45 Družina I. Kubicová Seznámení s výtvarnými a pracovními technikami 850,-
7 Ruční práce 1. - 9. třída St 14.00-15.30 1.stupeň Řádové sestry Vyrábíme pro radost, schůzky 1x za 14 dní dle rozpisu zdarma
9 Keramika pro dospělé Út 17.00-19.00 Dílna J.Gagyorová Výrobky pro radost 1.700,-
Sport 10 Sportovní hry 1.-2. třídy Út 14.00-15.30 D.Špirková Míčové hry, hry v přírodě, základy sportu 700,-
11 Basketbal 5. - 7. třídy Út 17.00-18.30 A.Kindlová 5. - 7. třída 600,- celý rok
12 Taneční kroužek 1.-2.tř. St 14.00-14.45 1.stupeň ag. Fialka lektorka z agentury "Fialka" 620,-
13 Street + disco dance 3. - 5. třídy St 15.00-15.45 1. stupeň ag. Fialka lektorka z agentury "Fialka" 620,-
14 Tance, formace, hip hop 6. - 9. třídy St 18.00-19.30 1. stupeň T. Zámková Tance, formace,hip hop, dle přání 800,-
15 Volejbal 6. - 9.třídy St 18.00-19.30 L.Damašek výuka hry 700,-
30 Míčové hry 2.- 4.třídy Po a čt 14.30 -16.00 1.stupeň p.Kysela Přípravka na míčové hry 600,- celý rok
Učení, jazyky, počítače 21 Doučování matematiky 8. třídy 60 min. dle dohody I.Shevkunova termín bude určen dle rozvrhu zájemců 600,-
22 Language throught Literature 7.-9.třídy Čt 14.00-15.00 Z.Hrdinová Práce s příběhem, poslech čtení, hry, drama 600,-
23 Angličtina 1. a 2.třída Út 14.45-15.30 A.Bednářová pokročilí 800,-
24 Doučování angličtiny 8. a 9. třídy Pá 14.00 -15.15 Z.Hrdinová Pro začátečníky s AJ 600,-
25 Angličtina 1. a 2.třída Čt 14.45-15.30 A.Bednářová pokročilí 800,-
28 Počítačová grafika Út 15.00-16.30 J.Jurásek 6. - 9. třídy 800,-
Vytvořeno 27.1.2009 14:44:09 | přečteno 2454x | Ilona Valešová