Nabídka kroužků na šk. r. 2008/09

Dva andílci

Vážení žáci a rodiče, předkládáme vám nabídku zájmových kroužků na 1. pololetí šk. r. 2008/09.

PRAVIDLA K PŘIHLAŠOVÁNÍ ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

Zájemce o jakýkoliv nabízený kroužek se přihlašuje u p. Valešové na budově

II. stupně ve školním klubu od pondělí 1. 9. do čtvrtka 11. 9. 2008,

kde odevzdá řádně vyplněnou přihlášku se závazným podpisem rodiče

a obdrží svůj variabilní symbol a složenku nebo číslo účtu.

Hodiny pro přihlašování v klubu:

Pondělí - čtvrtek 7.30 - 16.00

Pátek 7.30 - 12.00

Přihlášky získáte v klubu u p. Valešové, pro děti 1. stupně i ve školní družině nebo u třídních učitelů.

Informace o kroužcích na tel. čísle 720 554 117 - p. Valešová

PLATBA - pouze bezhotovostním způsobem - složenkou nebo bankovním převodem

do 21. 9. 2008

Pozor na správně vyplněný variabilní symbol dítěte!

Kurzovné je určeno na 14 setkání za pololetí.

DOKLAD (kopii) O ZAPLACENÍ odevzdá lektorovi kroužku při 1. hodině.

Dokud dítě nepředloží doklad o zaplacení, nebude moci kroužek navštěvovat.

ČINNOST KROUŽKŮ BUDE ZAHÁJENA PŘI JEJICH NAPLNĚNÍ

V PONDĚLÍ 6. 10. 2008

Komunitní centrum: Nabídka kroužků na šk. r. 2008/09
Obor Číslo Kroužek Den/Místo Lektor Info Cena
(1/2 roku)
Výtvarná výchova, keramika 1 Keramika Po 14.00-15.30. Dílna M.Černohorská Začátečníci 1. 000,-
2 Keramika Út 15.30-17.00 Dílna M. Černohorská Pokročilí 1. 000,-
3 Šikula 1. - 5. třída Po 14.15-15.45 Družina I. Kubicová Seznámení s výtvarnými a pracovními technikami 850,-
4 Šikula 1. - 5. třída Út 14.15-15.45 Družina I. Kubicová Seznámení s výtvarnými a pracovními technikami 850,-
5 Šikula 3. - 5. třída Út 15.50-17.20 Družina I. Kubicová Seznámení s výtvarnými a pracovními technikami 850,-
6 Šikula 1. - 5. třída Čt 14.15-15.45 Družina I. Kubicová Seznámení s výtvarnými a pracovními technikami 850,-
7 Ruční práce 1. - 9. třída St 14.00-15.30 1.stupeň Řádové sestry Vyrábíme pro radost, schůzky 1x za 14 dní dle rozpisu zdarma
8 Pletení z pedigu 5. - 9. třída St 16.00-17.30 Dílna I. Jaklová Výroba košíčků,dekorací info na 777311971 1.500,-
9 Keramika pro dospělé Čt 17.00-18.30 Dílna J.Gagyorová Výrobky pro radost 1.700,-
Sport 10 Sportovní hry 1.-2. třídy Út 14.00-15.30 D.Špirková Míčové hry, hry v přírodě, základy sportu 700,-
11 Basketbal 5. - 7. třídy Út 17.00-18.30 A.Kindlová 5. - 7. třída 600,- celý rok
12 Taneční kroužek 1.-2.tř. St 14.00-15.00 1.stupeň DDM Praha 5 lektorka z DDM 600,-
13 Street + disco dance 3. - 5. třídy St 15.15-16.15 1. stupeň DDM Praha 5 lektorka z DDM 600,-
14 Tance, formace, hip hop 6. - 9. třídy St 18.00-19.30 1. stupeň T. Zámková Tance, formace,hip hop, dle přání 800,-
15 Volejbal 6. - 9.třídy St 18.00-19.30 L.Damašek výuka hry 700,-
Učení 16 Příprava na přijímačky - osmiletá gymnázia Po 14.00-15.30 R.Chaloupková 5.třídy, budova 1. stupně, 14 setkání od 13.10. 900,-
17 Příprava na přijímačky z matematiky 9.tř. Po nebo Čt dle domluvy M.Jirsa od konce listopadu,při přípravě M i ČJ = cena 1000,- Kč 600,-
18 Příprava na přijímačky z českého jazyka 9.tř. Po nebo Čt dle domluvy Z.Vejmelková od konce listopadu,při přípravě M i ČJ = cena 1000,- Kč 600,-
19 Doučování matematiky 7. třídy 60 min. dle dohody I.Shevkunova termín bude určen dle rozvrhu zájemců 600,-
20 Doučování fyziky 7. třídy 60 min. dle dohody I.Shevkunova termín bude určen dle rozrvhu zájemců 600,-
21 Doučování matematiky 8. třídy 60 min. dle dohody I.Shevkunova termín bude určen dle rozvrhu zájemců 600,-
Jazyky 22 Angličtina 1.třída Út 14.00-14.45 A.Bednářová začátečníci - v ceně je učebnice 1.000,-
23 Angličtina 1. a 2.třída Út 14.45-15.30 A.Bednářová pokročilí 800,-
24 Angličtina 1.třída Čt 14.00-14.45 A.Bednářová začátečníci - v ceně je učebnice 1.000,-
25 Angličtina 1. a 2.třída Čt 14.45-15.30 A.Bednářová pokročilí 800,-
26 English Sketches 2. stupeň Po 14.00-15.30 R.Král Scénky, skeče, hříčky, rozvoj slovní zásoby v Aj 750,-
Umění 27 Drama a improvizace žáci,studenti,dospělí Út 14.00-15-30 R.Král Kurz improvizace, improliga (žáci od 2. stupně) 750,-
28 Hra na flétnu 1. stupeň Út 14.00-14.45 R. Chaloupková Začátečníci 500,-
PC 29 Počítačová grafika Út 15.00-16.30 J.Jurásek 6. - 9. třídy 800,-
30 Náboženství Po 14.00-15.00 L.Martínková 1. - 5.třídy zdarma

Vytvořeno 1.9.2008 7:12:11 | přečteno 2546x | Ilona Valešová