Návštěva kina 3D - IMAX Flóra

Verča s plnýma rukama..

Na další výlet jsme se s klubem vydali do kina 3D IMAX FLÓRA na film "Dinosauři"

Ve středu 12. 11. se početná skupina filmových nadšenců z klubu opět vydala do pražského kina 3D IMAX - Flóra na film „Dinosauři - giganti Patagonie“.

Cesta z Radotína ubíhala a rychle a radostně, neboť někteří „dobráci“, kteří již film viděli, nás ostatní dopředu strašili a užívali si našich živých představ..

Z hlavního nádraží jsme jeli metrem „céčkem“ a zrovna jsme se nachomýtli statistickému šetření využívání tras metra. Každý jsme dostali letáček, který jsme museli odevzdat při výstupu v naší cílové stanici. Přispěli jsme tedy náhodně do počtu pravidelných cestujících číslem 15.

Do kina jsme přijeli jsme s velkým předstihem, zakoupili jsme si vstupenky ještě si dali malý rozchod - většina na občerstvení.

V 16 hodin jsme měli sraz u turniketu kina, chtěli jsme si udělat několik společných fotografií, ale dostali jsme velmi vynadáno, tudíž máme pouze 5 fotek (s nasazením života).

Někteří se ještě museli zásobit popcornem, aby za ten „dlouhý“ film nezemřeli hlady, a v 16.15 to začalo! Čtyřicetpět minut nádherné podívané, při které jsme se nebránili komentářům, ba i výkřikům..

Film nás zajímavou formou převáděl ze současnosti, kdy paleontologové prováděli průzkumy a objevovali stopy minulosti, do dávného života pravěkých obyvatel Patagonie a zase zpět.

V 17 hodin film skončil a my rychlým poklusem spěchali na metro a vlak, který jsme museli stihnout v 17. 34 na Smíchovském nádraží - slíbili jsme to totiž rodičům a někteří ještě chvátali na taneční kroužek.

Moc se nám výlet líbil a těšíme se na další filmy, které bude mít kino IMAX v nabídce.

Akce se uskutečnila díky grantu MČ Prahy 16.

kino IMAX Flora

Nela už se moc těší...

Nela už se moc těší...

 
Netrpělivá děvčata

Netrpělivá děvčata

 
Verča s plnýma rukama..

Verča s plnýma rukama..

 
Už se blížíme ke vchodu...

Už se blížíme ke vchodu...

 
Nenechali nás ani hromadně vyfotit!!

Nenechali nás ani hromadně vyfotit!!

 
 
Vytvořeno 13.11.2008 16:41:19 | přečteno 12215x | Ilona Valešová