Předběžná nabídka zájmových kroužků na 1. pol. šk. r. 2010/11

Boj mladších

Vážení rodiče a žáci, nabízíme vám předběžnou nabídku zájmových kroužků na nový školní rok. Konečnou nabídku vám předložíme v přípravném týdnu koncem srpna. Těšíme se na vás!

Komunitní centrum: Předběžná nabídka kroužků na 1. pol. 2010/11
Obor Číslo Kroužek Den/Místo Lektor Základní informace Cena za
pololetí
Výtvarná výchova, keramika, ruční práce 1 Keramika Po 14.00-16.00 Dílny na 2.st. M.Černohorská Začátečníci - v ceně materiál, výpal výrobků, lektorné 1. 000,-
2 Keramika Út 14.00-16.00 Dílny na 2. st. M. Černohorská Pokročilí - v ceně materiál, výpal výrobků, lektorné 1. 000,-
3 Šikula 1. - 3. třída Po 14.15-15.45 Družina I. Kubicová Výtvarné a pracovní techniky, v ceně materiál 600,-
4 Šikula 1. - 3. třída Út 14.15-15.45 Družina I. Kubicová Vývarné a pracovní techniky, v ceně materiál 600,-
5 Šikula 3. - 5. třída Út 15.45-17.15 Družina I. Kubicová Výtvarné a pracovní techniky, v ceně materiál 600,-
6 Šikula 1. - 3. třída Čt 14.15-15.45 Družina I. Kubicová Výtvarné a pracovní techniky, v ceně materiál 600,-
7 Ruční práce 1. - 9. třída Středy budova 1.st. Řádové sestry Vyrábíme pro radost, schůzky 1x za 14 dní dle rozpisu zdarma
8 Vývtvarné dílny 2.-4.tř. Čt 14.00-15.00 Dílny na 2.st. R. Brollová Různé výtvarné techniky, výroba šperků, v ceně materiál 700,-
9 Výtvarné dílny 6.-9.tř. Čt 15.15-16.45 Dílny na 2.st. R. Brollová Různé výtvarné techniky, výroba šperků, v ceně materiál 850,-
10 Studijní kresba a dekorativní malba Po 14.00-16.00 Učebna na 2.st. P. Netopil Příprava ke studiu na výtvar. školách všech stupňů-od 6.tříd Źáci ZŠ 800,- ostatní 1000,-
Sport 11 Sportovní hry 1.-2. třídy Út 14.00-15.30 tělocvična 1.st. D. Špirková Míčové hry, hry v přírodě, základy sportu 700,-
12 Basketbal 5. - 7. třídy Út. 17.00-18.30 tělocvična 2.st. A. Kindlová DDM Praha 5 5. - 7. třídy 600,-
13 Taneční kroužek St 14.00-14.45 tělocvična 1.st. Ag.Fialka 1. - 2. třídy 620,-
14 Street + disco dance St 15.00-15.45 tělocvična 1.st. Ag.Fialka 3. - 5. třídy 620,-
15 Street, disco, hip hop St 16.00-17.30 tělocvična 1.st. Ag.Fialka 6. - 9. třídy 1. 240,-
16 Všeobecná přípravka míčových her Po 14.30-16.00 J. Kysela, Z.Stříhavka 2. - 5. třídy, základy míčových her kromě fotbalu 600,-
17 Volejbal 6. - 9.třídy St 18.00-19.30 tělocvična 2.st. L. Damašek Výuka hry 700,-
18 Šachy 1. - 9. třídy Út 14.00-16.00 budova 2. st. M. Školoud DDM Praha 5 Výuka šachů, hraní deskových her 800,-
Učení 19 Doučování matematiky ĆT 14.00-15.00 J. Riedl 6. třídy 600,-
20 Příprava na přijímačky - osmiletá gymnázia Po 14.00-15.30 budova 1.st. R.Chaloupková 5. třídy, český jazyk a matematika 1. 000,-
21 Doučování anglického jazyka Po 14.00-15.00 R. Vitoušová 6. - 7. třídy 600,-
22 Doučování anglického jazyka Po 15.00-16.00 R. Vitoušová 8. - 9. třídy 600,-
Jazyky, hudba, umění,náboženství 23 Angličtina 1. třída Út 14.00-14.45 Družina A. Bednářová Začátečníci 800,-
24 Angličtina 2. třída Út 15.00-15.45 Družina A. Bednářová Pokročilí 800,-
25 Hra na flétnu 1. stupeň Út 14.00-14.45 Družina R. Chaloupková Žáci od 2. třídy 600,-
26 Dramatický kroužek Po 14.00-15.30 Družina V. Matrasová Nepřímo navazuje loňský kroužek dramat. výchovy 700,-
27 Náboženství Po 14.00-15.00 budova 1.st. L. Martínková 1. - 5.třídy zdarma
PC 28 Počítačová grafika 5. - 9. třídy Po 14.00-15.30 budova 2.st. J. Jurásek Obsluha jednoduch. grafických programů, úprava fotografií 800,-

KROUŽKY ZAHÁJÍ SVOJI ČINNOST V PONDĚLÍ 4. ŘÍJNA.

KROUŽEK ŠIKULY bude zahájen v listopadu, v 1. pololetí bude pouze 10 setkání.

ZMĚNA TERMÍNŮ KROUŽKŮ VYHRAZENA DLE ROZVRHU - UPŘESNĚNO POSLEDNÍ SRPNOVÝ TÝDEN

Vytvořeno 29.6.2010 15:31:45 | přečteno 2565x | Ilona Valešová