Skutečně otevřené kroužky na 1. pololetí šk. r. 2011/12

Skutečně otevřené kroužky v 1. pol. šk. r. 2011/12
Číslo Kroužek Den/Místo Lektor Základní informace Cena za
pololetí
1 Keramika Po 14.00-15.30 Dílny na 2.st. M.Černohorská Začátečníci - v ceně materiál, výpal výrobků 1. 000,-
2 Keramika Po 15.30-17.00 Dílny na 2.st. M.Černohorská JEŠTĚ 2 VOLNÁ MÍSTA!!! 1. 000,-
3 Keramika Út 14.30-16.30 Dílny na 2. st. M.Černohorská Pokročilí - v ceně materiál, výpal výrobků 1. 000,-
4 Šikula 1. - 3. třída Po 14.15-15.45 Družina I. Kubicová Výtvarné a pracovní techniky, v ceně materiál  900,-
5 Šikula 1. - 3. třída Út 14.15-15.45 Družina I. Kubicová Vývarné a pracovní techniky, v ceně materiál  900,-
6 Šikula 1. - 3. třída Čt 14.15-15.45 Družina I. Kubicová Výtvarné a pracovní techniky, v ceně materiál 900,-
8 Vývtvarné dílny 2.-4.tř. Čt 14.00-15.00 Dílny na 2.st. R. Brollová Různé výtvarné techniky, výroba šperků, v ceně materiál 700,-
11 Stručný úvod do dějin umění od 8. tříd  Út 15.30-17.30 Učebna na 2.st. P. Netopil Histor.kultury i slohy, teoretická přípravka ke studiu, i veřejnost 600,-
12 Sportovní hry 1.-2. třídy Út 14.00-15.30 tělocvična 1.st. D. Špirková Míčové hry, hry v přírodě, základy sportu 700,-
13 Basketbal 5. - 7. třídy Út. 17.00-18.30 tělocvična 2.st. A. Kindlová DDM Praha 5  5. - 7. třídy   800,-
14 Taneční kroužek  St 14.00-14.45 tělocvična 1.st. Ag.Fialka  1. - 2. třídy 650.-
15 Street + disco dance St 15.00-15.45 tělocvična 1.st. Ag.Fialka  3. - 5. třídy 650,-
16 Street, disco, hip hop St 16.00-16.45,-tělocvična 1.st. Ag.Fialka  6. - 9. třídy  650,-
17 Všeobecná přípravka míčových her Po 14.30-16.00 nová hala J. Kysela, Z.Stříhavka 2. - 5. třídy, základy míčových her, kromě fotbalu, od 26.9.  600,-
18 Volejbal 6. - 9.třídy St 18.00-19.30 tělocvična 2.st. L. Damašek Výuka hry   700,-
19 Šachy 1. - 9. třídy Út 14.00-16.00 budova 2. st. M. Školoud DDM Praha 5 Výuka šachů, hraní deskových her  800,-
20 Doučování českého jazyka  Po 14.00-15.00 P.Bílková JEŠTĚ 3 VOLNÁ MÍSTA!!! 600,-
21 Doučování matematiky Po 14.00-15.00 J. Riedl JEŠTĚ 3 VOLNÁ MÍSTA!!! 600,-
22 Příprava na přijímačky - osmiletá gymnázia Po 14.00-15.30 budova 1.st.-PC R.Chaloupková 5. třídy, začátek od 11.10. český jazyk a matematika 1. 000,-
23 Angličtina 1. třída Út 14.00-14.45 budova 2.st. R. Vitoušová Začátečníci    800,-
24 Angličtina 2. třída Út 15.00-15.45 budova 2.st. R. Vitoušová Pokročilí   800,-
25 Angl.konverzace 3.třída Čt 14.00-14.45 budova 1.st. Geoff Washburn Rodilý mluvčí, min.10 žáků, max.12 žáků 1. 000,-
26 Angl.konverzace 3.třída Čt 15.00-15.45 budova 1.st. Geoff Washburn Rodilý mluvčí, min.10 žáků, max.12 žáků 1. 000,-
27 Hra na flétnu 1. - 5.třída Čt 14.00-14.45 budova 1.st. M. Brončková Začátečníci 900,-
28 Dramatický kroužek Po 14.30-16.00 Družina V. Matrasová Nepřímo navazuje loňský kroužek dramat. výchovy 700,-
29 Náboženství Po 14.00-15.00 budova 1.st. L. Martínková 1. - 5.třídy - nepovinný předmět zdarma
30 Počítačová grafika 5. - 9. třídy Po 14.00-15.30 budova 2.st. J. Jurásek Obsluha jednoduch. grafických programů, úprava fotografií 800,-
Vytvořeno 12.9.2011 9:47:11 | přečteno 1738x | Jaroslav Jurásek