Boj o výtvarná dílka dětí

co budeme dělat

Jak jsme se pobavili? Kolik nás přišlo? Co se nejvíce líbilo? A jak to vše dopadlo?

Doslova boj o dražená dílka vypukl v pondělí v 17.00 hodin. Mohlo by se zdát, že jsme se sešli v poměrně malém počtu, ale i asi třicet dražitelů vytvořilo atmosféru velké aukce. Účastníci si nejprve dražená dílka prohlédli a všem hned bylo jasné, o co budou usilovat. Přítomní chlapci začali bojovat o obrázek s letadly, maminky rychle kontrolovaly obsah svých peněženek a tatínkové se usmívali. Tato část naší dražby všechny vyburcovala, pobavila, ale zároveň došlo i na slzičky malých dražitelů, které se objevily společně s napětím v jejich tvářích, zda oni budou ti šťastni, kteří si odnesou své vydražené dílko. Obrázek byl bohužel jen jeden a zájemců hned několik. A pak to přišlo: dražilo se jako o závod a všichni přítomní se dobře bavili.Kdo získal dílko, o které měl zájem, spokojeně odcházel. Ostatní pokračovali v dražbě, aby i oni odešli spokojeni a další zájemci o dražbu přicházeli.

V pořadí druhá aukce se úspěšně vydařila, získali jsme částku, která se vyhoupla nad dvanáct tisíc korun. Tuto částku investujeme do vybavení školní družiny a prostor školní zahrady, které při každém hezkém počasí využíváme. Protože nám ještě nějaká výtvarná dílka zbyla, mohou si ti, kteří se nemohli aukce zúčastnit, přijít své dílko vybrat do družiny.

Všem dětem, rodičům a prarodičům děkuji, že se této akce zúčastnili. Pokud se i vám tato naše akce libila, rádi vám ji na konci tohoto roku připravíme. Přála bych si, aby se tyto akce staly tradicí a mohla jsem vás informovat o III.aukci.

Závěrem bych ráda poděkovala maminkám dětí z I.B a vychovatelkám ze školní družiny, za pomoc při přípravě.

Průběh aukce

a mám to já Maty

a mám to já Maty

 
auta

auta

 
boj o obrázky

boj o obrázky

 
co budeme dělat

co budeme dělat

 
co mám vybrat

co mám vybrat

 
dlaždice

dlaždice

 
já to chci

já to chci

 
kdo dá víc

kdo dá víc

 
mám to koupené

mám to koupené

 
jsme krásné, kdo nás chce

jsme krásné, kdo nás chce

 
papoušci

papoušci

 
porada

porada

 
 
Vytvořeno 9.5.2008 8:30:21 | přečteno 2476x | Ivana Kubicová