Sníh, mráz a koupání

Karina a Miky

Venku jsou kopice sněhu a mráz nás štípe do tváří. My si však užíváme hrátky ve vodě.

Další plánovaná akce školní družiny je výlet do aquparku. Bohužel je to asi poslední odpoledne v bazénu na Barrandově, protože autobus, který nás na toto místo vozil, bude od března zrušený. Snad najdeme jiný spoj, nebo bazén, kam budeme s příznivci koupání jezdit. Dnes však nic nebrání, abychom si užívali plavání a tobogánů.

Na autobusovou zastávku jsme vyrazili hned po obědě. Ještě jsme si stihli připravit batůžky s plavkami a svačinou, kterou nám nachystali na dnešní odpoledne maminky. V klidu jsme nastoupili do autobusu a za chvilku už jsme na zastávce poblíž bazénu. Všude je plno sněhu, tak chvilku trvá, než se dostaneme dovnitř. Rychle zaplatit a honem do šatny a sprchy. V šatnách všechny neplavce musíme vybavit rukávky, tak ještě foukáme z plných plic. Ostatní už netrpělivě přešlapují a popohánění nás. Konečně jsme u bazénů a tobogánů.

Dnes využíváme i velký bazén a to díky paní Dlouhé, která posílila náš dozor. Tak si malá skupinka dětí plave ve velkém bazénu, zatím co ostatní využívají volno na tobogánech a v divoké řece. Na dovádění si půjčujeme obrovské černé duše a stále dokola se točíme na skluzavkách. Teplá výřivka přilákala jedince, kterým bylo chladno a spokojeně si užívají a nahřívají se, aby za chvilku mohli zase do divoké řeky.

Kdyby šel zastavit čas. To si určitě všichni přáli, když slyšeli, musíme z vody. Usušit a pobalit. Naposledy procházíme šatnu, abychom tady nic nazapomněli. Mnozí už usedají do vestibulu, kde se nachází malé občerstvení a svačí. Pořádně jim vyhládlo a tak za kapesné, které mají od rodičů si kupují další dobrůtky, aby si doplnili energii.

Musíme se vydat na autobus, náš čas se naplnil. Ve školní družině už čekají rodiče. Všichni jsme spokojení a tak trochu unavení. Bylo to hezké odpoledne a tak někteří z nás už se těší na celodenní výlet do Liberce, který je naplánovaný v dubnu.

Bazén Barrandov

Anička a divoká řeka

Anička a divoká řeka

 
Plaváčci

Plaváčci

 
IMG 20151007 095755(1)

IMG 20151007 095755(1)

 
Jdu na tobogán

Jdu na tobogán

 
Karina a Miky

Karina a Miky

 
Plavu si a nevím jak

Plavu si a nevím jak

 
Je to prima

Je to prima

 
Jdeme na tobogán

Jdeme na tobogán

 
Už jsem dojel

Už jsem dojel

 
Jedu ještě jednou

Jedu ještě jednou

 
Moc mě to baví

Moc mě to baví

 
To byl fofr

To byl fofr

 
Lachtan

Lachtan

 
 
Vytvořeno 28.2.2010 21:09:02 | přečteno 2266x | Ivana Kubicová