Veselé řádění v aquaparku Liberec

Magda-dozorce

Školní družina se již po šesté vydala na výlet za vodními radovánkami.

Dne 23. 4. 2008 jsme se s přihlášenými dětmi z 1.stupně vypravili na celodenní výlet do Liberce. Všichni jsme se sešli před školou, zamávali maminkám a nasedli do krásného autobusu s milým panem řidičem. Cesta však nezačala zrovna nejpřijemněji, protože se na dálnici stala nehoda, kvůli které jsme se dostali do dlouhé kolony a nastalo čekání. Některé děti už se viděly ve vodě, a tak se ptaly, kdy už tam budem, ale nakonec to všechny vydržely a dočkaly se.

V aquaparku se děti vyřádily na tobogánu, ve vodním mlýnu, proplouvaly vodní jeskyní, nechaly na sebe dopadat proudy vody z trysek, které slouží k masáži zad, krku atd. Zkoušely sílu při ručkování na laně nebo jen tak relaxovaly v teplé vodě s bublinkami. My vychovatelé jsme se samým soustředěním, aby se nikomu nic nestalo, také pěkně vyčerpali, a to jsme neudělali těch temp mnoho.

Když jsme si dostatečně užili pobytu ve vodě, tak jsme se vyhladovělí odebrali do jídelny, kde na nás čekala zeleninová polévka s kapáním, výborná svíčková a pitíčko. Myslíte si, tak a teď domů, že? To je ale omyl.

Naše cesta pokračovala do zrcadlového bludiště, pak do místnosti, kde jsme se mohli přesvědčit, jak je lidské oko nedokonalé a nechá se lehce ošálit, dále jsme postoupili do bludiště z průhledného skla a nakonec jsme procházeli labyrintem, kde byla naprostá tma a strašilo se tam. Vymotat se z některého bludiště bylo pro mnohé pěkným oříškem.

Na závěr celého dne se šly děti pobavit do lunaparku, kde si užily průlezky, houpačky, jízdu na motorkovém trenažeru, horolezeckou stěnu a spoustu dalších atrakcí. Také si koupily moře dobrotek a pitíček, až jsme se my -dozor- báli, že nebudeme mít na zpáteční cestu dost igelitových pytlíků. Obavy byly zbytečné, všechno dopadlo výborně a rádi si to příští rok zopakujeme. Budeme rádi, když se k nám opět přidáte.

Andrea, Magda, Jana Marešová, Martin Čudlý

Aquapark

Máme hlad

Máme hlad

 
To je bahno

To je bahno

 
Umíš dýchat pod vodou?

Umíš dýchat pod vodou?

 
Netrkeš mě?

Netrkeš mě?

 
Jsem tááák šťastný

Jsem tááák šťastný

 
Čau, holky

Čau, holky

 
Rychlý postřeh

Rychlý postřeh

 
Snímek 017

Snímek 017

 
Magda-dozorce

Magda-dozorce

 
Snímek 018

Snímek 018

 
Cesta tam

Cesta tam

 
V dětském bazénku

V dětském bazénku

 
Pozor, asi se rozjedu!

Pozor, asi se rozjedu!

 
Snímek 007

Snímek 007

 
 
Vytvořeno 13.5.2008 10:27:39 | přečteno 2848x | Andrea Hechtová