Pozvánka na výstavu

Identita

Srdečně Vás zveme na prezentací výstupů ze dvou projektů: Identita a Krajina za školou. Výstava bude probíhat v prostorách kulturního střediska Koruna v Praze - Radotíně od 27. 5. - ; do 24. 6. 2008. (doprovodná fotografie převzata z humanart.cz)

Na projektu Identita se podíleli žáci devátých tříd a někteří učitelé. Formou instalací na panelech, případně pomocí objektů umístěných v prostoru bychom chtěli ve srozumitelné zkratce představit svět dnešního deváťáka s jeho potřebami, názory, touhami, slabostmi... Jak se nám to společně podařilo můžete posoudit sami, přijdete-li do Koruny. Další informace naleznete zde.

Ve stejných prostorách bude zároveň probíhat regionální podoba výstavy k dvouletému projektu Krajina za školu. Význam a cíl tohoto projektu je zmiňován na této stránce. Vernisáž výstavy se koná v úterý 27. května od 17 hodin. Představí se zde někteří žáci, kteří na projektu pracovali, a také kniha, která se stala jedním z produktů tohoto projektu a která mapuje prostřednicvím srovnávací fotografie Radotín a jeho okolí.

Všichni jste srdečně zváni!

Vytvořeno 29.4.2008 18:03:54 | přečteno 1945x | Roman Král