pIšQworky 2013 - školní turnaj jednotlivců

logo pIšQworky

Od loňského roku se naše škola účastní týmového mistrovství škol v logické hře piškvorky. Letos čeká naše reprezentanty oblastní kolo v pátek 8. listopadu. Ještě před ním se však uskutečnil školní turnaj jednotlivců, který posloužil i jako kvalifikace. Z nejlepších deseti se totiž složily dva naše týmy.

Turnaje se zúčastnilo 15 žáků z 8. a 9. ročníku, kteří hráli mezi sebou každý s každým jednu partii, čili 2 duely. Jako jediný ze startovního pole zůstal neporažen Vojta Ryvola z 9. B, který 7 partií vyhrál a v sedmi remizoval. Po zásluze se tak Vojta stal vítězem školního turnaje. I stříbrná medaile putovala do 9. B, jejím majitelem se stal Lele. Na stupínek vítězů se pak jako třetí postavil Matěj Žďárský z 9. A.  

Potěšující je, že celý turnaj proběhl ve velmi klidné a přátelské atmosféře. Všem soutěžícím patří také dík za to, že obětovali mnoho velkých přestávek, díky čemuž se turnaj mohl uskutečnit bez narušení vyučování a mohl hrát opravdu každý s každým. Tak teď už jen držme palce, aby se našim dvěma týmům v oblastním kole dařilo! 

Soutěž pIšQworky pořádá občanské sdružení Student Cyber Games (http://www.scg.cz).

ikona souboruvýsledky pIšQworky 2013 školní kolopIšQworky 2013

Stupně vítězů

Stupně vítězů

 
Vítěz školního turnaje

Vítěz školního turnaje

 
 
Vytvořeno 23.10.2013 21:49:18 | přečteno 1073x | Michael Jirsa