Absolventské práce 2015/2016 - přehled konzultantů a oponentů

IMG 4705

  Příjmení a jméno Třída Téma  
1 Báča Libor 9.A AIDS Vej Ham
2 Bártová Barbora 9.A Klasická kytara Mar ULL
3 Berglová Marie 9.A Historie kosmetiky Vi
4 Bílková Kateřina 9.A fenomén anime He ULL
5 Bláha Viktor 9.A Sparta Hur Hu
6 Čeledová Zuzana 9.A softbal Hu Hur
7 Herynková Ellen 9.A Hypnóza He
8 Hošková Tereza 9.A Moto GP Hur Vi
9 Hoza Miroslav 9.A Modelová železnice Rie Ji
10 Koukalová Nikol 9.A Chování koní Ouh No
11 Kratochvílová Martina 9.A Trpasličí jezevčík No Ří
12 Kychera Elina 9.A Psychologie Bíl
13 Malinovská Markéta 9.A lakros Hu
14 Marešová Nikola 9.A Historie baletu Net Ti
15 Michálek Daniel 9.A Letectví He Ti
16 Novák Michal 9.A Tradiční česká kuchyně Ouh Rie
17 Patejdl Matyáš 9.A Agama vousatá Ouh No
18 Pauk Jan 9.A Kalašnikov Rie Ti
19 Polák Jan 9.A Rybaření Ji Ří
20 Przyczková Eva 9.A Tomáš Baťa Bíl Net
21 Šilha Richard 9.A Tony Hawk Hur Vi
22 Šindelář Pavel 9.A Rudolf Vrba Rie Bíl
23 Šubrová Nikola 9.A Edith Piaf Stř Net
24 Vendelbergerová Melánie 9.A T. Woods Stř
25 Volná Michaela 9.A Jiří Broll Net Vej
26 Alánová Valerie 9.B Sekty Bíl He
27 Bártová Vendula 9.B Historie mobilních telefonů Ju Ti
28 Bulínová Karolína 9.B Klavír Mar Ham
29 Čejková Sára 9.B Klub 27 Ří Ham
30 Fialová Ema 9.B Strach Vej Ull
31 Grejták Milan 9.B Beethoven Mar Net
32 Hendrich Filip 9.B Historie počítačů Ju Ti
33 Horká Emma 9.B Vývoj hudebních stylů Mar Vej
34 Hustey Bohdana 9.B Zvyky na Ukrajině Ham Bíl
35 Chvátalová Andrea 9.B Srdeční vady dětí No Ouh
36 Janovec Radek 9.B Ronaldo Hu Vi
37 Kadlecová Julie 9.B Lockin Val Hu
38 Kneidl Mikuláš 9.B Památné stromy Ouh No
39 Kučera Adam 9.B Německé tanky 2. sv. války Rie He
40 Lychynskyy Ivan 9.B Krav maga Hur Ju
41 Müllerová Lucie 9.B Nevysvětlitelné jevy He Stř
42 Novák Jindřich 9.B Vývoj počítačových her Ju Val
43 Perbecká Vendula 9.B Justin Bieber Mar Ull
44 Pluhařová Anežka 9.B Digitální demence Stř Ju
45 Slíva Matěj 9.B Valentino Rossi Hur Vi
46 Šrámek Filip 9.B Současná auta Ji Ří
47 Tatar Lukáš 9.B Coca cola Ull Vej
48 Tran Thi Phuong Thanh 9.B Kult předků Rie Net
49 Vohnický Matyáš 9.B Parkur Ji Ří
50 Vošmik Vojtěch 9.B Korsika Rie Hu
51 Zajíc František 9.B Příběh počítačové hry Ju Ří
52 Zmijarová Martina 9.B Světový odpad Ham Ji
 
Vytvořeno 4.11.2015 13:23:02 | přečteno 731x | Jiří Riedl