Pozvánka na Havelském posvícení

Vážení rodiče, přátelé školy,


za tým rodičů a dětí, s podporou 1. stupně a družiny, si Vás dovolujeme pozvat ke stánku na Havelském posvícení, které se koná dne 8. 10. - 9. 10. 2022. 


V letošním roce se můžeme opět pustit do tradičního pečení a zaměříme se také na rukodělnou činnost. Výtěžek bude jako každý rok věnován dětem do školy. Tentokrát půjde výtěžek 1. stupni naší ZŠ na nákup stavebnic Kapla, Lego nebo např. na zakoupení knih pro děti. Předem děkujeme rodičům 1. stupně, že podpoří a převezmou tuto tradici.


Věříme, že i letos nalezneme vaši podporu, ať už přímo vámi vyhotovenými výrobky nebo obsluhou stánku nebo tím, že přijdete podpořit stánek dobrovolným příspěvkem, ochutnáte výborné domácí pečivo, kávu, pořídíte krásné dárečky pro vaše blízké. Náš stánek hledejte ve dvoře za 1. stupněm vedle školní knihovny.


Veškeré nápady, nabídky spolupráce, případné dotazy směřujte prosím na paní Alenu Slámovou, email: slamovaA@seznam.cz. Více informací naleznete také v přiložených informacích o možnosti spolupráce.

Naše akce je pouze v sobotu, těšíme se na všechny výrobky, a především na setkání u stánku pro školu na Havelském posvícení 2022.


Těšíme se na Vás

Organizační tým školního stánku HP 2022

Vytvořeno 15.9.2022 13:53:17 | přečteno 905x | Jaroslav Jurásek