2. B s Rákosníčkem v ZOO

Tak jsme my

I když venku to vypadalo na déšť, nás to neodradilo. 

Ve středu 15. října jsme se společně znovu vypravili do pražské ZOO. Tentokrát nám sice scházela Ivča, ale nahradila nám ji Natálčina maminka Martina. Ani ne za hodinu jsme byli u brány zoologické. Ještě nebylo devět a tak jsme se dali do svačení. 

Úderem deváté se otevřely pokladny. Jana vyzvedla lístky a uvnitř na informacích i slečnu průvodkyni. Měli jsme totiž domluvenou prohlídku s průvodcem. A šlo se.

 Nejprve jsme se dlouho zdrželi u ledních medvědů. Jeden z nich totiž celou dobu výkladu neúnavně plaval v bazénku tam a zase zpátky. Někteří z nás fotografovali, ale hlavně jsme poslouchali zajímavé vyprávění. Věděli jste, že lední medvěd má černou kůži? My tedy ne. Pak už jsme pokračovali směr hroši, žirafy a sloni. Slečna průvodkyně mluvila, my se vyptávali a často jsme i správně odpovídali na otázky. Ani jsme se nenadáli a bylo po prohlídce. Moc jsme poděkovali, nechali se pochválit a byl čas na další svačinu. 

Protože bylo docela chladno, vrhli se někteří z nás na stánek s párky v rohlíku. To byla dobrota : )! Pak už byl ale čas vydat se domů. Škoda, že to dopoledne tak rychle uteklo! Ani opice jsme tentokrát nestihli. Tak snad někdy příště. 

                                                                           Vaši Rákosníčci z 2.B

2.B s Rákosníčkem v ZOO

První svačina

První svačina

 
První svačina

První svačina

 
Mňamky

Mňamky

 
Mňamky

Mňamky

 
Mňamky

Mňamky

 
.....

.....

 
Posloucháme a sledujeme

Posloucháme a sledujeme

 
Posloucháme, zapisujeme a také spolupracujeme

Posloucháme, zapisujeme a také spolupracujeme

 
Trochu pohybu nezaškodí

Trochu pohybu nezaškodí

 
Jéééé, ten je krásný

Jéééé, ten je krásný

 
Také se vám líbí?

Také se vám líbí?

 
Prchám

Prchám

 
Tak jsme my

Tak jsme my

 
 
Vytvořeno 29.10.2014 17:19:55 | přečteno 776x | Ivana Kubicová