Kdo si hraje, nezlobí v 1.B

A pak jenom hraní

Páteční listopadový večer ve škole ve znamení zábavy

Venku už byla tma, když jsme se sešli v naší krásné modré třídě, abychom si společně pohráli a tak trochu si zaskotačili. Naře řady prvňáčků posílily starší sourozenci některých z nás a o to vše bylo zábavnější a zajímavější.

Večer jsme zahájili oslavou narozenin Daníka, který nám přinesl narozeninový dort a dětské šampíčko, o které bylo největší zájem. A nejen to. Bylo zde mnoho dobrot, které nám rodiče připravili, abychom netrpěli hlady.

Celý večer jsme si hráli společenské i pohybové hry ve dvojicích, nebo ve skupinkách a bylo to moc prima. Krásný večer jsme zakončili lampionovým průvodem a pak už jsme si pouze vyčistili zuby a připravili spacáky, abychom se pořádně zachumlali a spali. Čekala nás první noc ve škole.

Po vydatné snídani jsme si všichni s pomocí dospělých pobalili a rozešli jsme se domů.

Kdo si hraje, nezlobí v 1.B

Narozeniny

Oslavenec se snažil

Pořádně to zapít