Atletický den

Atletický den aneb není důležité vyhrát, ale zúčastnit se...

V úterý 7. června 2016 se všichni žáci I.stupně naší školy sešli na stadionu, aby poměřili svoje síly ve čtyřech atletických disciplínách. Za slunečného počasí vyzkoušeli skok daleký, sprint, vytrvalostní běh a hod kriketovým míčkem.

Děti se snažily dosahovat co nejlepších výsledků a mnohdy překonávaly samy sebe. Zejména, když s vypětím všech sil dobíhaly (někteří i docházely) vytrvalostní běh na 400, ti starší na 600 metrů, za hlasité podpory spolužáků.

Po sportovních výkonech se mladým sportovcům na tvářích objevila únava, někdy i zklamání, protože vyhrát může pouze jeden.

Stačilo však pár chvil strávených s kamarády a už tu zase byly usměvavé tváře. Většina dětí odcházela spokojena se svými výkony.  Hlavně ti, kteří se sportu zas tak nevěnují.

Vzhledem ke krásnému počasí strávili někteří sportovci svůj volný čas odpočinkem a relaxací na biotopu, který nám byl tento den k dispozici.

Atletický den se vydařil. Děkujeme všem účastníkům.

Sportu zdar.

Atletický den