Astronomická olympiáda pro žáky 2.stupně letos online

Spirální galaxie M83

Rád bych upozornil na školní kolo 18. ročníku Astronomické olympiády, které probíhá do Vánoc (konec 23.12.2020 23:59). Letos je zcela online, žáci se mohou přihlásit samostatně a řešit odkudkoliv, kde je přístup k internetu. 

Astronomická olympiáda se koná ve třech kolech - školním, krajském a celostátním. Žáci 6. a 7.ročníku soutěží v kategorii GH, žáci 8. a 9.ročníku v kategorii EF. V letošním školním roce díky mimořádným událostem probíhá školní kolo online, což s sebou nese výhodu, že si každý ze zájemců může stanovit svůj vlastní termín, kdy bude soutěžit. Potřebuje jen připojení k internetu a max.40 minut času, ale nejprve se musí zaregistrovat. Jen ale pozor! Možnost řešit úlohy školního kola končí minutu před půlnocí ve středu 23.prosince 2020! Tak nemeškejme a podívejme se na to, jak se zaregistrovat, aby se dalo soutěžit.

1) Zde vyplníš a odešleš registraci. Po vyplnění registrace řešitele obdržíš od organizátorů soutěže e-mail s odkazem pro potvrzení e-mailové adresy a aktivaci účtu. 

2) Pak se přihlásíš tady a můžeš začít soutěžit. 

Na těchto stránkách jsou pak k nahlédnutí další podrobnosti ke školnímu kolu (bodový limit pro postup do dalšího kola atd.). V případě nejasností či problémů s přihlášením kontaktuj učitele fyziky na adrese jirsa@skola-radotin.cz

Tak hodně štěstí!

Vytvořeno 20.12.2020 15:52:44 | přečteno 388x | Michael Jirsa