Zdravice ředitele školy

Vážení rodiče, milé děti, kolegové učitelé!

1. září nám začíná nový školní rok a já přeji nám všem, aby to byl rok dobrý, klidný a úspěšný.
Rok 2020 určitě nepatří k těm běžným rokům, na které jsme bývali zvyklí z minulých let. Prvního září sice po půl roce začne normální výuka způsobem, jaký jsme ji znali před březnem, nikdo ale neví, jak se bude situace vyvíjet v následujících dnech a týdnech. V současné době  jsme spolu se zřizovatelem zajistili nezbytná hygienická opatření dle doporučení MŠMT. Společně budeme také školu připravovat na případný návrat k distanční výuce, pokud si to vyžádají okolnosti. Moc si přeji, aby k ničemu takovému nedošlo, ale připraveni být musíme.
Jsem přesvědčen o tom, že dobrou spoluprací zaměstnanců školy, zřizovatele, Vás rodičů a dětí se nám tyto případné těžkosti podaří úspěšně překonat. Teď si ale popřejme, aby tento rok byl co nejstandardnější, aby děti mohly chodit normálně do školy, v klidu se učit a mohly se také setkávat se svými kamarády, což jim na jaře chybělo snad nejvíce.
Vážení rodiče, milí kolegové, v novém školním roce věřím v dobrou spolupráci s Vámi všemi, vždyť máme společný zájem, a tím je výchova a vzdělávání našich dětí.

S pozdravem Jiří Kovařík, ředitel školy.

Vytvořeno 29.8.2020 13:47:52 | přečteno 953x | Jaroslav Jurásek