Noc s Andersenem v 6. B

Noc

Dne 31.3.2017 se konala tradiční Noc s Andersenem.

Sraz byl v 7 hodin večer u školy. Přišli za námi náš pan učitel třídní a paní učitelka Výmolová. Pan učitel poté přečetl seznam dětí a vzal si od některých i lístečky o odchodu ze školy. Sešlo se nás asi dvacet. Ve skříňkách jsme si nechali věci a šli jsme do třídy 6.B, kde jsme měli velké volno. Při kterém někteří hráli hry, jiní si četli knížku nebo si povídali. Po setmění jsme začali vyprávět o svých knížkách, které jsme si přinesli. Knížku představili všichni, včetně paní učitelky  a pana učitele. Nejzábavnější pro mne byla knížka pana učitele - Saturnin. Hlavně úryvek o koblihách. Následovala další volná zábava. Okolo desáté hodiny jsme se dozvěděli, že půjdeme na bojovku na místní hřbitov. Bohužel v tento čas jsem musela jít domů, tak jsem o tento zážitek přišla. Je mi líto, že jsem tam nebyla :-( . Z vyprávění jsem se dozvěděla, že to byla velká legrace.

Adéla Klímová, 6. B

Noc s Andersenem začínala v 19:00. Došli jsme do naší třídy 6.B. Naskládaly jsme si lavice do kruhu a měli jsme 45 min volno. Já jsem si se spolužáky zahrál karetní hru bang. Volný čas uběhl jak voda. Potom jsme si vyndali své knihy, měli jsme totiž odprezentovat něco o své knize. Kniha, kterou jsem prezentoval se jmenovala Čaroděj. Prezentace ostatních mě někdy velmi zaujala. Po prezentacích jsme měli znovu chvíli času. Zase jsme si zahrály hru Bang. Potom jsme šli do malé tělocvičny. Tam jsme si odložily věci. A paní učitelka nám začala vyprávět horor. Potom jsme šli na noční bojovku. Strašidelná nebyla ale bylo dobré, že jsme se provětraly. Šli jsme k hřbitovu a každý se musel dotknout hřbitovní brány. Potom jsme šli zpátky do tělocvičny. Rozbalily jsme si spacáky. A dali nám volnou volnou hodinu. Hráli jsme např. vybíjenou. Šli jsme spát. Ráno jsme se vzbudili a uklidili jsme si. A jeli jsme domů.

Šimon Šrámek, 6. B

Vytvořeno 19.4.2017 10:04:47 | přečteno 229x | Jiří Riedl