Finále volejbalové ligy

foto nove 107

Říká se, že všechno jednou končí. Nebudu teď spekulovat, zda je to pravda nebo něco trvá věčně. To by bylo na jiné zamyšlení. Každopádně s koncem školního roku skončila finálovým turnajem i volejbalová liga učitelů.

Finálová klání na ZŠ Jižní se měla hrát na venkovních kurtech v nádherném areálu tamní školy. Počasí si však nevybírá, a tak se musely všechny týmy přesunout do dvou místních tělocvičen. Naše družstvo bylo sice dle výsledků ze základní skupiny v lepší finálové osmičce, ale protože z časových důvodů se hrálo finále vyřazovacím způsobem, narazili jsme hned v prvním zápase na jeden z nejlepších týmů z celé ligy. Zápas jsme jasně prohráli. V dalším duelu s poraženým ze druhé dvojice jsme sice měli navrch a rýsovala se šance, že budeme hrát nakonec o celkové 5. místo, jenže jenže...Opět fiasko, prohra a odjezd domů.

Oproti loňskému ročníku jsme si tedy mírně pohoršili, loučíme se s celkovým 7. - 8. místem. Ale opět patří díky organizátorům, protože bylo příjemné si během školního roku takto změřit své síly s několika dalšími školami.

Vytvořeno 25.6.2010 22:38:47 | přečteno 1740x | Michael Jirsa