Poslední dva zápasy ve skupině - porážka a vítězství

Po dobře odvedené práci

Ve středu 16. a ve čtvrtek 22. dubna jsme sehráli závěrečná dvě utkání základní skupiny volejbalové ligy. V obou případech proti nám nastoupili soupeři jen v pěti - čtyři ženy a jeden muž.

Na půdě ZŠ Dědinova však oním mužem byl jakýsi Luky, jehož výška a volejbalové umění sehrálo rozhodující roli. Snad jen ve druhém setu nám svitla určitá naděje, když jsme dotáhli na 22:22. Následovalo však pro nás nešťastné "prasátko" a set byl ztracen. První a třetí set vyzněl jasně pro naše hostitele a tak jsme odjížděli v pátek odpoledne z Prahy 6 s porážkou 0 : 3. Nutno však dodat, že domácí neměli slabinu ani v jedné ze čtyř žen na palubovce - vyhrál prostě lepší.

To na našem hřišti se ZŠ Červený vrch se nám již dařilo lépe. Pravda, rozdíl v herní vyspělosti mezi tímto a předchozím soupeřem byl značný. Nicméně hrát se musí vždy soustředěně a naplno, jinak vítězství samo do klína nespadne. O tom jsme se přesvědčili v prvním setu, který jsme v závěru zbytečně ztratili. V dalších třech jsme ale nedali hostům sebemenší šanci a tak jsme se po necelé hodině hry loučili s jasným vítězstvím 3 : 1.

A loučili jsme se i se základní skupinou letošního ročníku volejbalové ligy. Z jakého místa ve skupině postupujeme do závěrečných bojů není však známo, neboť na webových stránkách pořadatele (ZŠ Jižní) nelze zatím dohledat výsledky ostatních zápasů. Závěrečné boje o celkové umístění v lize jsou na programu na kurtech ZŠ Jižní ve středu 2. června 2010 od 14:00. Připomínám, že obhajujeme loňské 6. místo.

Vytvořeno 26.4.2010 9:20:07 | přečteno 1684x | Michael Jirsa