Vstup do nového ročníku volejbalové ligy jsme zvládli

foto nove 089

Také se vám někdy zdá, že se ta naše Země točí nějak rychleji, že ubíhá den za dnem jako voda? I když v živé paměti máme ještě boje z minulého roku, zahájili jsme již tento týden zápasem ve skupině nový ročník Volejbalové ligy zaměstnanců pražských základních škol.

Ze čtrnácti přihlášených základních škol z celé Prahy byly vytvořeny tři skupiny. V naší Modré jsou našimi soupeři ZŠ Červený vrch, ZŠ Dědina, ZŠ Kuncova, ZŠ Gutova a ZŠ Emy Destinnové. A právě na půdě posledně jmenované školy jsme odehráli ve čtvrtek odpoledne velmi vyrovnaný souboj se šťastným koncem pro nás.

Než jsme se stačili rozkoukat, prohráli jsme první set 25 : 17. Ve dvou následujících jsme pak byli sice úspěšnější my, ve čtvrtém se nám však nepodařilo zachytit úvod a rázem soupeř utekl o 13 bodů. I přes mohutný finiš jsme set již nezachránili, rozhodnout tak musel pátý, zkrácený set do patnácti. V něm se nám nakonec povedlo vše dotáhnout do vítězného konce, proto si na úvod nové sezóny odvážíme z Prahy 6 důležité vítězství!

A v jaké sestavě naše družstvo nastoupilo? Opravdu vyrovnaný zápas plný pěkných výměn (na body jsme vyhráli těsně 99 : 94 !) odehrál Zdeněk Stříhavka, Jaroslav Jurásek, Tomáš Huráb, Dana Špirková, Eva Šimková, Hana Ullrichová a Michael Jirsa. Věřme, že se nám bude dařit i ve 2. kole, v němž přivítáme ve své tělocvičně hráče a hráčky ze ZŠ Gutova z Prahy 10.

Průběžné výsledky naší i dalších skupin lze najít na stránkách www.zsjizni.cz, hlavního pořadatele soutěže.

Vytvořeno 13.11.2009 0:33:23 - aktualizováno 13.11.2009 15:21:56 | přečteno 1808x | Michael Jirsa