Dvoudenní výlet do Jizerských hor

Výlet Jizerské hory

Společný výlet tříd 3. A a 3. C

V pondělí 20. května jsme jeli s 3. C do Jizerských hor. Jeli jsme autobusem. Když jsme vyjeli z Prahy, hráli jsme hru. První jsme navštívili Ekocentrum v Jablonci nad Nisou. Tam jsme vyráběli masky. Já jsem si vyrobila motýla. Také jsme navštívili Husky farmu. Mohli jsme si pohladit pejsky. Pak jsme odjeli k Mravenčí stezce. Šli jsme na rozhlednu Královka. Byla hodně vysoká. Po 17. hodině jsme se šli ubytovat. Druhý den ráno jsme hned po snídani vyrazili do IQ Landie do Liberce. Moc jsem se pobavila, moc se mi tam líbilo. Dozvěděla jsem se hodně informací. Když jsme se vraceli domů, těšila jsem se na sestru a na maminku.
Nao K.

Ráno v pondělí 20. 5. jsme vyrazili na dvoudenní výlet. Jeli jsme s Martinou, třídou 3. C s jejich paní učitelkou, a s Terezou – průvodkyní z CK2. Navštívili jsme Ekocentrum, Infocentrum, kostel, Husky farmu, rozhlednu Královka, penzion a IQ Landii. Ubytovali jsme se v penzionu U Elišky v Bedřichově. V IQ Landii mě zaujala místnost, kde byla tma, kde jste si mohli vyzkoušet, jak se cítí slepí lidé. Mám nový poznatek: běhám jako prase a moc dobře se neorientuju ve tmě. Domů jsme se vrátili živí a zdraví.
Jakub S.

Prvním výletem bylo Ekocentrum. Vyráběli jsme si masky, např. netopýra, draka a psa. V dolním patře byla výstava obrázků od žáků a dětí z Jablonce. Potom jsme si prohlíželi město a šli jsme se podívat do Kostela sv. Anny. Druhým výletem byla Husky škola. Nějaká jména pejsků si pamatuji, např. Falco, Golovin, Oldřich, Gabča, Lucka, Ronja a Kajkaj. Třetím výletem byla rozhledna Královka. Šli jsme Mravenčí cestou. Když jsme vyšli kopec, tak jsme viděli prasátka. Potom jsme potkali jednoho toulavého psa a pojmenovali jsme ho Frodo. Druhý den jsme jeli do IQLANDIE . Bylo to tam super a nejvíc se mi líbil Vodní svět. Byl to nádherný dvoudenní výlet!
Dominika J.

V pondělí 20. 5. jsme jeli na výlet do Jizerských hor. Nejdříve jsme jeli do Ekocentra v Jablonci nad Nisou. Vyrobila jsem si tam masku motýlka. Šli jsme do Kostela sv. Anny a do Infocentra. Potom jsme jeli na Husky školu. Šli jsme na rozhlednu a pak jsme došli do penzionu. Večeře byla opravdu dobrá. Večer jsme šli po divadle spát. Já jsem spala na přistýlce. Druhý den jsme jeli do Liberce do IQ Landie. Dostali jsme pracovní listy. Získali jsme 13 bodů. Nejvíc se mi líbilo v sekci „Člověk“. Pak jsme šli nakupovat do IQ Shopu. Bylo to tam super. Byl to nejlepší výlet, který jsem kdy zažila.
Jana J.

Jeli jsme na dvoudenní výlet do Jizerských hor. Jeli jsme s CK2, se třídou 3. C a s paní učitelkami. Byli jsme ve městě Jablonec nad Nisou v Ekocentru, kostele sv. Anny, na Husky farmě, na rozhledně Královka a v IQ Landii. Ubytovali jsme se v penzionu U Elišky. Zaujalo mě, že psi husky mohou závodit i v -40°C. Nejvíce se mi líbily výtvory dětí na výstavě v Ekocentru. Můj nový poznatek je, že má rychlost běhu je jako když běží prase, které honí nepřítel. Na závěr výletu jsme se vrátili do Radotína. Chci poděkovat paní učitelce Martině, společnosti CK2 a paní učitelce Vackové za tento krásný výlet!
Zuzka L.

Dvoudenní výlet Jizerské hory